Multidotykový Tablet Lenovo TAB3 7

Záruka 2 roky
Dostupnosť len ako darček
Cena dopravy 8,51 €

Parametre

Popis

Tablet Lenovo TAB3 7 Essential, ktorý vo svojej cenovej kategórii príjemne prekvapí krásnym dizajnom, vysokým výkonom a jemnosťou displeja.

Atraktívny tabliet stvorený pre zábavu doma i na cestách. Tablet sa chváli nízkou hmotnosťou (len 269 g) a štíhlym prevedením. Luxusnému vzhľadu prispievajú hranatejšie tvary a kvalitné materiály. Nechýba parádny displej s technológiou IPS alebo dva fotoaparáty pre zachytenie každej momentky. Tablet je perfektnou voľbou pre milovníkov hudby a všetkých, ktorí pri konzumácii zábavy vyžadujú kvalitné ozvučenie, displej špičkovej kvality a zároveň nechcú za tablet platiť horibilné sumy.

Displej s uhlopriečkou 7 "ponúkne žiarivé a jasné farby s jemným rozlíšením (1 024 × 600). To má na svedomí technológie IPS a sklo Infinity Glass, ktoré prekrýva celý predný panel a rozširuje zorné pole. Výsledkom sú veľké pozorovacie uhly pre pohodlné sledovanie HD videí. Vďaka veľmi tenké a vysoko transparentný dotykovej obrazovke je navyše zobrazenie detailnejšie a ostrejšie.

V tenkom tele tabletu sa ukrýva výkonný štvorjadrový procesor, ktorý zabezpečuje lepšiu multitasking a plynulejšie prácu so systémom Android vo verzii 4.4 KitKat. Eliminuje akékoľvek oneskorenia alebo oneskorovanie - skvelá správa pre filmových nadšencov a hráčov. Multimediálny zážitok už len dopĺňajú kvalitné reproduktory s technológiou Dolby.

Súvisiace produkty

Viac tovaru z kategórie

Diskusia

Okomentujte produkt
Napíšte slovami, koľko je 5+5

Eprofi obchody